İş Makinaları elektronik ve tamir bakım sektöründeki uzun yılların tecrübesine sahip uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize pek çok hizmeti Ayelsan Elektronik markasının kalite ve güvenirlik standartları kapsamında vermekteyiz.

Şirketimiz 2’nci el ve sıfır satışında zengin ürün çeşidi ile hizmet vermeye devam etmektedir.Kurulduğu yıldan itibaren gösterdiği hassasiyetin bir sonucu olarak daha nice yıllar hizmet vermeye adaydır.Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak sektöründe çözüm üreten ve paylaşan bir görüntü çizmektedir.

Amacımız;kalite ve hizmette süreklilik temin etmek , müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak,çevreye ve topluma sürekli bir katma değer sağlamaktır.toplam kalite yönetimi ilkelerine uymak,müşteri isteklerini kusursuz karşılayabilmek,özgüvenimizden hareketle sektörün gerekliliklerini yerine getirmektir. Dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet ilkelerimiz başarılı çalışmamızdaki istikrarın da kaynağıdır.

FİRMAMIZDA YÜZLERCE ÇEŞİT MARKA VE MODEL EKİPMANLARI BİR ARADA BULUNDURMAKLA BİRLİKTE, BU ÜRÜNLERİN TAMİR BAKIM VE YEDEK PARÇA HİZMETİNİDE SAĞLAMAKTAYIZ.